Všeobecné podmínky svatebního salonu Dinoel

Než k nám přijdete:

Předtím než si k nám přijdete vyzkoušet svatební nebo společenské šaty, je nutné znát termín vypůjčení, abychom věděli, které modely jsou na vámi zvolený termín volné.

Zkoušení šatů:

 Rádi vám profesionálně pomůžeme při výběru šatů a doporučíme k vyzkoušení i šaty nejlépe vhodné k typu vaší postavy. Na zkoušení šatů počítáme s 1-2hod, po které se Vám budeme plně věnovat. Doporučujeme Vám na zkoušku se předem objednat a zajistit si tak čas, který bude vyhrazen jen Vám. Budete vždy obsloužena přednostně. Pokud se na zkoušku šatů objednáte, ale nepřijdete včas, můžeme začít zkoušet šaty s jinou zákaznicí. Rádi se s Vámi domluvíme na jiném termínu. Na zkoušce šatů je povoleno se v šatech fotit. Na zkoušení je vhodné s sebou přivést doprovod, který Vám pomůže při výběru těch nejlepších šatů. Na zkoušení je vhodné vzít s sebou obuv, kterou plánujete obout v den D. Přezkoušení šatů si domluvíme na týden před termínem Vaší události. Zjistíme tak, zda Vám šaty sedí a finálně je pro vás upravíme. Na poslední zkoušku si nezapomeňte vzít obuv a prádlo, které budete mít na sobě pod šaty. Pokud se neobjednáte na přezkoušení, nezodpovídáme za nepadnutí šatů. Na vámi vybraný model šatů bude sepsána smlouva o pronájmu šatů.

Půjčovné šatů:

 V ceně nájemného svatebních šatů je zahrnuta spodnička. Jako dárek od nás si můžete ke svatebním šatům vybrat balíček dle aktuální nabídky. V ceně nájemného je zahrnuto běžné vyčištění šatů. V případě poškození šatů nebo výrazného znečištění, zaplatíte poplatek za speciální čištění nebo opravu. Výše poplatku závisí na druhu a míře znečištění. V ceně nájemného je zahrnuta úprava šatů na míru, pokud lze na daných šatech úpravu provést. Upravit lze šaty rezervované alespoň 3 dny před termínem vypůjčení.

Rezervace šatů:

 Rezervace činí 33% z ceny půjčovného daného modelu šatů , celková částka šatů v plné výši musí být zaplacena maximálně při vyzvednutí šatů a doplňků, rezervační poplatek 33% bude vrácen po vrácení nepoškozených šatů  a v daném termínu nebo zákaznice zaplatí celou částku půjčovného a při vyzvednutí složí akontaci 500,-kč.  Rezervační poplatek je nevratný. Možná je 1x bezplatná změna šatů nebo 1x bezplatná změna data vypůjčení, pokud v daném termínu nejsou vámi vybrané šaty zarezervovány, pro někoho jiného.V případě odstoupení od smlouvy po této bezplatné změně šatů je smluvní pokuta 1000,-kč a rezervační poplatek ve výši 33%.   Při této změně se cena půjčovného řídí cenami, které byly platné v době sepsání původní smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy ze strany našeho salonu vám bude vrácen rezervační poplatek v plné výši. V případě odstoupení od smlouvy z vaší strany je účtován storno poplatek ve výši 33% , v době kratší než 10 dní před uvedeným termínem půjčení, jsme oprávněni požadovat smluvní pokutu ve výši doplatku půjčovného dle smlouvy o výpůjčce. Při rezervaci je nutné předložit doklad totožnosti.

Doba vypůjčení šatů:

 Šaty jsou zákaznicím půjčovány na 4-5 dnů včetně vyzvednutí a vrácení a platí se v hotovosti. Konkrétní den vypůjčení a vrácení šatů bude vždy uveden ve smlouvě. Při vyzvednutí se doplácí celá částka půjčovného, záloha bude vrácena po vrácení šatů (není-li domluveno jinak s obsluhou salónu nebo podle aktuálních akcí salónu) Po převzetí si zkontrolujte pronajatou věc. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Svým podpisem o převzetí stvrzujete, že jste danou věc převzala v pořádku čisté a bez poškození. Za pozdní vrácení šatů si účtujeme smluvní penále 33% z ceny půjčovného, za každý den prodlení.